• Dostawa zamówionych produktów - szybko, bezpiecznie i zawsze na czas | Swan Love

U nas dbamy o to, abyś mógł cieszyć się zakupami jak najszybciej. Dlatego oferujemy różnorodne opcje dostawy, dostosowane do Twoich potrzeb.

TERMIN WYSYŁKI
Termin wysyłki zależy od dostępności produktów oraz wybranej formy płatności. Większość naszych produktów wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych od złożenia zamówienia. Niektóre artykuły, takie jak wózki marki Bebecar lub produkty Cambrass, mogą wymagać dłuższego czasu oczekiwania – do 2 tygodni lub nawet 2 miesięcy. Produktów dostępnych na zamówienie staramy się wysłać jak najszybciej, jednak czas ten może się przedłużyć w zależności od indywidualnych okoliczności.


DOSTAWA
Nasze zamówienia wysyłamy na terenie całej Polski. Dbałość o bezpieczeństwo przesyłki oraz szybką dostawę to dla nas priorytet. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówione produkty dotarły do Ciebie w jak najkrótszym czasie i w nienaruszonym stanie.


Jeśli zamawiasz kilka produktów o różnych terminach wysyłki, całe zamówienie zostanie wysłane w momencie gotowości najdłużej oczekującego produktu.