• TRUNKI TRU-SCS-EU-ZZ-01 Składana hulajnoga Trunki - niebieska, mała

The Symbol : 5909152
357.00
opak
The loyalty program is only available for logged in customers.
Reviews
Shipping within 3 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 501055511

Leave your phone
Rozpocznij przygodę z nową hulajnogą Trunki!

Chcesz zapewnić swojemu dziecku wspaniałą rozrywkę i zadbać o harmonijny rozwój koordynacji ruchowej? Marka Trunki ma wspaniałą propozycję na ciekawą przygodę i zabawę na zewnątrz. Hulajnogi Trunki zostały zaprojektowane z myślą o dzieciach potrzebujących wiele ruchu i ciekawych świata. To jedyna gama hulajnóg, którą dzieci mogą jeździć, holować, składać i nosić.

Obserwuj jak Twoje dziecko staje się mistrzem jazdy na hulajnodze

Hulajnogi Trunki to idealny wybór dla rodziców, którzy chcą by ich dziecko od najmłodszych lat kojarzyło aktywność fizyczną z dobrą zabawą.
Trójkołowe hulajnogi dostępne są w dwóch różnych kolorach i rozmiarach, mają lekką ale stabilną konstrukcję oraz duże, solidne koła, dzięki czemu dzieci mogą cieszyć się płynną jazdą, niezależnie od tego, czy jeżdżą samotnie, czy są holowane przez rodziców.
Dzięki stabilnej konstrukcji, która pomaga w zapewnieniu równowagi i koordynacji, kierownicy z regulowaną wysokością i miękkimi uchwytami dostosowanymi do rączek dziecka, manewrowanie hulajnogą jest niezwykle proste i komfortowe. Sprawia również, że hulajnoga staje się idealnym środkiem do szybkiego przemieszczania, jazdy do przedszkola czy na wycieczki do parku przy jednoczesnej dobrej zabawie!

Komfort i bezpieczeństwo

Wszystkie hulajnogi Trunki wyposażone są w wyjątkowo szerokie koła i hamulce, zapewniające cichą i płynną jazdę oraz szybkie i ostre hamowanie w przypadku awaryjnego zatrzymania.

Transport i podróżowanie są również łatwe dzięki bezpiecznemu i intuicyjnemu mechanizmowi składania oraz paskowi do noszenia. Jeśli więc dziecko nie ma ochoty wracać do domu na hulajnodze możesz zgrabnie zmieścić hulajnogę w bagażniku samochodu złożyć ją do niewielkich rozmiarów i przekształcić w torbę z paskiem do noszenia lub idealną do zawieszenia z tyłu wózka.


Cechy produktu:
Idealna na wyjścia do sklepu, parku, przedszkola
Wyposażona w hamulec
Rodzaj uchwytu - antypoślizgowy
Lekka i solidna konstrukcja
Łatwa w przechowywaniu - możliwość złożenia
Wyposażona w łatwy do zamontowania pasek holowniczy
Możliwość noszenia - pasek holowniczy pełni również funkcję paska do noszenia
W zestawie torba do spakowania hulajnogi
Waga produktu - 2,75 kg w tym pasek
Maksymalna szerokość produktu - 28 cm
Minimalna / maksymalna wysokość uchwytu - 63-78 cm
Limit wagi - 50 kg
Szerokość podestu - 12 cm
Wymiary - 56 x 28 x 16 cm
Zalecany wiek - 2+
There is currently no comments or ratings for this product.