• Świat Objawień Jezusa

299.00
opak
The loyalty program is only available for logged in customers.
Reviews
Shipping within 3 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało
The Weight Of The 3.36 kg
ISBN 978-83-8079-837-3

Zamówienie telefoniczne: 501055511

Leave your phone

„Jezusowi należała się ta książka". Ma rację Wincenty Łaszewski, gdy stwierdza, że objawieniowy świat Chrystusa jest nam niemal zupełnie obcy. A przecież nie wydaje się, żeby Jezus chciał, aby Jego objawienia pozostały nieznane. Tym bardziej, że są w nich zawarte przesłania, które zmieniają w nas... wszystko.
 
Autor wybrał i zestawił w jednym tomie ponad siedemdziesiąt  objawień Jezusa Chrystusa. W książce znajdziemy wielkich mistyków i wizjonerów: są wśród nich Paweł Apostoł, Franciszek z Asyżu, Tomasz z Akwinu,  Teresa z Avili, Jan Bosko, Wanda Malczewska, Padre Pio, Rozalia Celakówna, siostra Faustyna i siostra Łucja. Otacza ich krąg mniej znanych wizjonerów; nagle okazują się wielcy. 

Jeśli poznałeś Świat Maryjnych objawień, z pewnością zapragniesz sięgnąć po tom 
o wielkich objawieniach Chrystusowych.
Ponad 2000 zdjęć, ilustracji i map. Reprodukcje najpiękniejszych dzieł sztuki sakralnej, dokumenty i współczesne zdjęcia z miejsc objawień. Dzięki zapierającej dech w piersiach szacie graficznej, książka łączy cechy leksykonu i efektownego albumu.
 
Specjalne piktogramy pomogą zorientować się czy objawienie jest uznane przez Watykan albo zaakceptowane przez biskupa miejsca, czy wizjoner został uznany świętym lub błogosławionym, a także, czy teksty objawień posiadają imprimatur lub nihil obstat. 

Data wydania 2022-12-05
Status JEST
Autor Wincenty Łaszewski
Wydawca Fronda
Oprawa Twarda
Stron 944
Format 21x28,5
Rok wydania 2022
Wydanie 1
There is currently no comments or ratings for this product.