• Kosz na śmieci Touchbin Bo 36l biały 313509

The Symbol : 313509

<p><strong>Cześć, jestem BO! Poznaj mnie bliżej.</strong><br /> Seria koszy na śmieci BO to unikalne rozwiązanie gospodarowania odpadkami, ale również nowoczesny i elegancki mebel, który stanowić będzie element wyposażenia wnętrza. <br /> Kosz BO został zaprojektowany w <strong>Holandii</strong> i starannie wyprodukowany w fabryce Brabantia w Belgii. BO to wynik połączenia prawie 100 lat rzemiosła oraz najnowszych technologii. Sygnowany jest <strong>Brązowym Certyfikatem Cradle to Cradle®</strong> - aby go otrzymać, produkty muszą spełnić bardzo surowe kryteria związane z bezpieczeństwem dla środowiska i zdrowia człowieka.<br /> Kosz BO występuje w trzech wersjach - jedno, dwu i trzykomorowej dla wygody i lepszej segregacji śmieci. <br /> Zastosowany w pokrywie mechanizm otwierający Touch Bin działa na zasadzie <strong>lekkiego dotknięcia</strong> dłonią. <br /> Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu, kosz przylega do ściany lub innych mebli. Posiada 4 <strong>stabilne, antypoślizgowe</strong> nóżki i odpowiednio <strong>dopasowaną wysokość</strong>, by ograniczyć konieczność schylania się, aby wyrzucić śmieci. <br /> Kosz jest łatwy w umyciu, wystarczy wyjąć plastikowe wiaderko. <br /> Do jednokomorowego kosza BO idealnie pasują worki na śmieci Brabantia z oznaczeniem R, o pojemności 36 litrów.</p>

928.99
opak
The loyalty program is only available for logged in customers.
Reviews
Shipping within 3 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 501055511

Leave your phone

Cześć, jestem BO! Poznaj mnie bliżej.
Seria koszy na śmieci BO to unikalne rozwiązanie gospodarowania odpadkami, ale również nowoczesny i elegancki mebel, który stanowić będzie element wyposażenia wnętrza.
Kosz BO został zaprojektowany w Holandii i starannie wyprodukowany w fabryce Brabantia w Belgii. BO to wynik połączenia prawie 100 lat rzemiosła oraz najnowszych technologii. Sygnowany jest Brązowym Certyfikatem Cradle to Cradle® - aby go otrzymać, produkty muszą spełnić bardzo surowe kryteria związane z bezpieczeństwem dla środowiska i zdrowia człowieka.
Kosz BO występuje w trzech wersjach - jedno, dwu i trzykomorowej dla wygody i lepszej segregacji śmieci.
Zastosowany w pokrywie mechanizm otwierający Touch Bin działa na zasadzie lekkiego dotknięcia dłonią.
Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu, kosz przylega do ściany lub innych mebli. Posiada 4 stabilne, antypoślizgowe nóżki i odpowiednio dopasowaną wysokość, by ograniczyć konieczność schylania się, aby wyrzucić śmieci.
Kosz jest łatwy w umyciu, wystarczy wyjąć plastikowe wiaderko.
Do jednokomorowego kosza BO idealnie pasują worki na śmieci Brabantia z oznaczeniem R, o pojemności 36 litrów.

Kolor Biały
Kolekcja New Icon
Długość 54
Szerokość 31.5
Wysokość 68
Pojemność 36000
Materiał Stal nierdzewna 18/10
Zmywarka Nie
Mikrofalówka Nie
Zamrażarka Nie
There is currently no comments or ratings for this product.