• Fotelik samochodowy BEBECAR Easymaxi SP958

The Symbol : SP958F

Fotelik samochodowy BEBECAR Easymaxi SP958

1660.50
opak
The loyalty program is only available for logged in customers.
Reviews
Shipping within 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało
The Weight Of The 20 kg

Zamówienie telefoniczne: 501055511

Leave your phone

Fotelik Samochodowy BEBECAR Easymaxi 0+ (0-18kg) w wersji kolorystycznej SP958

W celu zapewnienia maksymalnego bezpiecznie Bebecar oferuje fotelik dla najmłodszych miłośników motoryzacji Easymaxi. Przystosowany dla dziecka od urodzenia do wagi ok 13kg. Zwiększona ochrona głowy noworodka zapewnia maksymalne bezpieczeństwo przy zderzeniu bocznym.

Fotelik może być wpięty do dowolnego stelaża wózków Bebecar z oznaczeniem EL bez potrzeby dokupienia żadnych dodatkowych adapterów.

Wyposażony jest w pasy bezpieczeństwa z miękkim osłonkami, z możliwością regulacji do 3 pozycji, miękką osłonę głowy, uchwyt do wygodnego i łatwego przenoszenia.

Przy pomocy dwu-pozycyjnej blokady fotelik może być stosowany jako kołyska lub ustawiony w pozycji stałej, co ułatwia karmienie dziecka.

Zawiera regulowany zdejmowany daszek oraz podnóżek, który umożliwi odchylenie oparcia siedziska z pozycji siedzącej do leżącej.

Łatwe zdejmowanie ze stelaża wózka za pomocą przycisku znajdującego się z tyłu fotelika.

Fotelik Easymaxi został zaprojektowany do łatwego montażu w samochodzie za pomocą pasów bezpieczeństwa lub przy użyciu podstawy Standard lub Isofix.

Fotelik został wyposażony w Side Impact Plus system ochrony przed uderzeniem z boku, niezwykle istotny dla bezpieczeństwa najmłodszych pasażerów.

Zgodność z ECE 44-04.

Ostrzeżenie! Nigdy nie wolno umieszczać fotelika samochodowego na przednim siedzeniu pasażera, chyba że poduszka powietrzna jest wyłączona.

There is currently no comments or ratings for this product.