• ESPIRO Łóżeczko turystycze DREAM 104

The Symbol : 5909260
No goods
498.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Reviews
Shipping within 3 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone
Sen to nie tylko czas intensywnej regeneracji, ale także równie intensywnego rozwoju. Dlatego tak ważne jest stworzenie dziecku optymalnych warunków do relaksu i wypoczynku.
Czy wiesz, że odpowiednia jakość i ilość to świetna inwestycja w rozwój dziecka i skuteczny sposób na bycie w świetnej formie? Nie ma takiej sfery życia dziecka, na którą właściwy wypoczynek nie miałby wpływu.
Niemowlęta, które częściej śpią (zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy) mają "łatwiejszy" temperament, są mniej drażliwe i łatwiej się przystosowują do wielu sytuacji. Po dobrze przespanej nocy dziecko jest także bardziej zainteresowane nawiązywaniem relacji interpersonalnych, a to bardzo ważne w kształtowaniu rozwoju emocjonalnego pociechy.
Łóżeczko espiro dream z funkcją kojca to bezpieczna i przyjazna przestrzeń, w której dzieci czują się po prostu dobrze. Łóżeczko o funkcji kojca, które jest docenione przez ekspertów, uwielbiane przez rodziców. Niezwykle praktyczne. Wyposażone w wiele dodatkowym funkcji, jak na przykład: przewijak dla najmniejszych maluszków, czy wyższy poziom położenia materacyka, co prawdziwie ułatwia rodzicielstwo.
wygodny, nowoczesny przewijak
pałąk z kolorowymi zabawkami
praktyczna torba do przechowywania i transportu
funkcjonalne wejście boczne
wygodny i praktyczny materacyk o wymiarach 120x60
dodatkowe kieszenie na drobiazgi
kółka ułatwiające przesuwanie łóżeczka
plastikowy element osłaniający rogi łóżeczka
trwałe tkaniny łatwe do utrzymania w czystości
There is currently no comments or ratings for this product.