• Bawełniana kuchenka Lorena Canals Kosz do zabawy

The Symbol : BSK-KITCHEN

W pełni ręcznie wykonana tekstylna kuchenka zabawkowa, która jest jednocześnie koszem do przechowywania. Produkt zdobył prestiżową nagrodę Zabawka Roku 2023!

449.25
opak
The loyalty program is only available for logged in customers.
Reviews
Shipping within 3 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 501055511

Leave your phone

Wykonana  jest przy użyciu rzemieślniczych technik, przy użyciu plecionych bawełnianych sznurków zmieszanych z włóknami z przetworzonych butelek PET i bawełnianego płótna w dominującym kolorze Blue Sage. 

To znacznie więcej niż kosz, ta kuchnia do zabawy jest wyposażona w tekstylny zabawkowy garnek do gotowania — wykonany ze sznurków RugCycled®  i wyściełaną bawełnianą rękawicę do piekarnika w rozmiarze dziecięcym. Z przodu znajdują się prostokątne drzwiczki piekarnika i panel sterowania z płótna bawełnianego z pięcioma pokrętłami. Płyta kuchenna posiada haftowane sznurki imitujące tradycyjną kuchenkę gazową. Kuchenka jest wykonana w zgaszonym odcieniu niebieskiej szałwii, z detalami w kolorze Pearl Grey i Dark Grey, i jest pakowana pojedynczo w kartonowe pudełko. Jej delikatnie wykonane ręcznie detale sprawiają, że każda kuchnia do zabawy jest jedyna w swoim rodzaju i niezbędna, aby stymulować wyobraźnię dzieci w prawdziwym stylu Montessori.

Rozmiar: 30 x 33 x 26 cm

Skład: 72% włókien poliestrowych z przetworzonych butelek PET 28% bawełna

There is currently no comments or ratings for this product.