• Wełniany dywan Runner Natural, 70 x 200 cm, Lorena Canals

The Symbol : WO-LONG200

Ponadczasowy design, a jednocześnie piękny wełniany dywan z miękkim, bardzo krótkim wełnianym włosiem, z nieco dłuższym wykończeniem na dwóch krawędziach. Wykonany ręcznie, w niebarwionym naturalnym kolorze, ten dywanik jest dostępny w dwóch praktycznych rozmiarach. Dzięki naszemu patentowi WOOLABLE (R), nasze wełniane dywany można również prać w pralce. Są lekkie i mniej sztywne niż tradycyjnie tuftowane dywany wełniane.

W zestawie praktyczna bawełniana torba i oddzielny podkład antypoślizgowy.

804.75
opak
The loyalty program is only available for logged in customers.
Reviews
Shipping within 3 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 501055511

Leave your phone

WYMIARY: 70 x 200 cm

KOLOR: Naturalny
SKŁAD: Runo: 100% wełna. Podstawa: Bawełna z recyklingu

GRUBOŚĆ: 1,3 cm

Waga: 4,5 kg

Aby dywan Lorena Canals służył dłużej, zalecamy przestrzeganie poniższych wskazówek dotyczących prania i pielęgnacji:

  • sprawdź pojemność bębna pralki w zależności od rozmiaru dywanu. Jeśli pojemność pralki jest zbyt mała, wybierz profesjonalne czyszczenie.
  • upewnij się, że wyczyściłeś filtry pralki i suszarki bębnowej po użyciu, ponieważ zwykle wełniane dywany zrzucają włókna.
  • wykonane z włókien naturalnych. Może to powodować nieznaczne zrzucanie włókien przez pewien czas, zwłaszcza po pierwszych praniach. Proces ten będzie się z czasem zmniejszać w miarę odkurzania dywanu (zawsze w trybie niskiego lub umiarkowanego ssania).
  • złożone zmarszczki będą się stopniowo wygładzać po położeniu dywanu na podłodze, pozwalając włóknom na naturalne dostosowanie się. Można jednak umieścić dywan w suszarce, aby przyspieszyć ten proces przed pierwszym użyciem.

Zalety:

  • ARTYSTYCZNIE RĘCZNIE WYKONANE JEDEN PO DRUGIM w Indiach. Każdy egzemplarz jest jedyny w swoim rodzaju, co może powodować niewielkie różnice między nimi.
  • NIETOKSYCZNE BARWNIKI - Odcienie kolorów mogą się nieznacznie różnić, zwłaszcza jeśli włókno nie jest barwione.
  • BEZPIECZNY - Ten produkt jest nietoksyczny i zgodny ze wszystkimi przepisami dotyczącymi jakości i bezpieczeństwa dla dzieci. Certyfikat ISO 9001, ISO 14001.

Kolor Naturalny
Wymiary 70 x 200 cm
There is currently no comments or ratings for this product.