• LIONELO Rowerek trójkołowy Berry Grey Stone

The Symbol : 5909319
464.00
opak
The loyalty program is only available for logged in customers.
Reviews
Shipping within 3 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 501055511

Leave your phone
Lionelo Berry to wielofunkcyjny produkt łączący rowerek spacerowy z jeździkiem trójkołowym. Bezobsługowe i nieprzebijalne koła wykonane z gumy PU poradzą sobie zarówno na prostej drodze, jak i nierównościach. Natomiast obrotowe siedzisko 360° pozwala na dostosowanie ustawień do preferencji malucha. Z myślą o najmłodszych dzieciach zastosowano system przepięcia pedałów, dzięki czemu mogą pełnić funkcję podnóżka. Regulowana wysokość uchwytu dla rodzica pozwala na dopasowanie ustawień do wzrostu opiekuna. W trosce o wygodę podczas codziennego użytkowania, rowerek posiada tak zwane wolne koło, które pozwala dziecku pedałować bez wpływu na faktyczne tempo oraz kierunek jazdy - system sterowania jest umieszczony w uchwycie dla rodzica. Cała konstrukcja montowana jest na klik, dzięki czemu nie wymaga stosowania dodatkowych narzędzi.

· 2w1 - rowerek spacerowy oraz jeździk trójkołowy

· Od 9 miesięcy do 5 lat lub osiągnięcia 25 kg

· Obrotowe siedzisko 360°

· Rośnie razem z dzieckiem

· Bezobsługowe i wytrzymałe koła PU

· Regulowana wysokość uchwytu dla rodzica

· Podnóżek dla młodszych dzieci

· Regulacja siedziska przód/tył

· Dodatkowa warstwa wypełnienia na siedzisku i oparciu

· Odblaskowa lamówka na daszku

· Montaż bez użycia narzędzi

· Wolne koło

· Zewnętrzny system sterowania skrętem przez uchwyt dla rodzica

· Tylne koła z niezależnymi hamulcami

· Daszek chroniący przed słońcem i deszczem

· Odblaskowa lamówka na daszku

· 3-punktowe pasy bezpieczeństwa

· Osłona na przedniej feldze

· Uchwyt do przenoszenia

Funkcjonalne koła

Duże, bezobsługowe i nieprzebijalne koła zostały wykonane z gumy PU. Doskonale radzą sobie zarówno na prostej drodze, jak i podczas pokonywania nierówności.

Obrotowe siedzisko 360°

Obrotowe siedzisko pozwala na swobodną zmianę ustawienia rowerka w zależności od preferencji dziecka. Dzięki temu rodzic może ustawić siedzisko przodem do siebie i utrzymywać kontakt wzrokowy z dzieckiem.

Rośnie razem z dzieckiem

Dzięki modułowej budowie i szerokiej funkcjonalności rowerek może służyć już od 9 miesiąca życia aż do około 5 lat lub osiągniecia wagi 25 kg. Mniejsze dzieci mogą korzystać podczas jazdy z funkcjonalnego podnóżka a szerokie i wyposażone w dodatkową warstwę wypełnienia siedzisko świetnie sprawdzi się również w przypadku większych dzieci.

Łatwy i intuicyjny montaż

Cała konstrukcja jest montowana na klik, dzięki czemu do złożenia rowerka nie trzeba wykorzystywać żadnych dodatkowych narzędzi.

Wygoda dla rodzica

Uchwyt charakteryzuje się aż 3-stopniową regulacją (82-100 cm), dzięki czemu każdy z opiekunów może dostosować jego wysokość do swojego wzrostu. W uchwycie znajduje się również system do sterowania skrętem. Tylne koła posiadają niezależne hamulce.

Z myślą o dziecku

Funkcja wolnego koła pozwala maluchowi na swobodne pedałowanie bez wpływu na prędkość i trajektorię jazdy, co daje rodzicowi pełną kontrolę nad pojazdem. Obszerny daszek z odblaskową lamówką chroni dziecko przed promieniami słonecznymi i wiatrem oraz zapewnia widoczność po zmroku. Dzwonek, saszetka na drobiazgi oraz kosz pozwalają na przewożenie ulubionych zabawek oraz niezbędnych akcesoriów.

Bezpieczeństwo

Osłona na przedniej feldze, 3-punktowe pasy z nakładkami oraz barierka wokół siedziska zapewniają bezpieczeństwo podczas jazdy.

Zestaw

W skład zestawu wchodzi tekstylna osłona na kierownicę, uchwyt na kubek, saszetka na drobiazgi oraz dzwonek
There is currently no comments or ratings for this product.