• Kosz pedałowy 30l Newicon czarny mat 114540

The Symbol : 114540

<p>Pedałowy kosz na śmieci o pojemności 30 litrów z kolekcji <strong>NewIcon</strong> marki Brabantia. Kosze te charakteryzują się wysoką jakością wykonania, eleganckim designem. Pokrywa <strong>opada cicho i płynnie</strong>, a nacisk na pedał nie wymaga użycia większej siły. Antypoślizgowa podstawa z tworzywa sztucznego <strong>zapobiega rysowaniu</strong> podłogi i gwarantuje <strong>stabilność</strong> kosza. Wewnętrzne, wyjmowane, plastikowe wiaderko ułatwia wynoszenie nieczystości i utrzymanie kosza w czystości. Produkty marki Brabantia objęte są 10 letnią gwarancją.<br /> Kupując kosz z serii NewIcon, wspierasz organizację <strong>The Ocean Cleanup</strong>, która zajmuje się oczyszczaniem oceanów z plastikowych śmieci i przyczyniasz się do zmniejszania zanieczyszczeń wód. Każdy sprzedany kosz to dotacja na rzecz organizacji.</p>

No goods
429.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Reviews
Shipping within 3 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone

Pedałowy kosz na śmieci o pojemności 30 litrów z kolekcji NewIcon marki Brabantia. Kosze te charakteryzują się wysoką jakością wykonania, eleganckim designem. Pokrywa opada cicho i płynnie, a nacisk na pedał nie wymaga użycia większej siły. Antypoślizgowa podstawa z tworzywa sztucznego zapobiega rysowaniu podłogi i gwarantuje stabilność kosza. Wewnętrzne, wyjmowane, plastikowe wiaderko ułatwia wynoszenie nieczystości i utrzymanie kosza w czystości. Produkty marki Brabantia objęte są 10 letnią gwarancją.
Kupując kosz z serii NewIcon, wspierasz organizację The Ocean Cleanup, która zajmuje się oczyszczaniem oceanów z plastikowych śmieci i przyczyniasz się do zmniejszania zanieczyszczeń wód. Każdy sprzedany kosz to dotacja na rzecz organizacji.

Kolor Czarny
Kolekcja New Icon
Długość 38
Szerokość 29.3
Wysokość 67.9
Pojemność 30000
Materiał Stal nierdzewna 18/10
Zmywarka Nie
Mikrofalówka Nie
Zamrażarka Nie
Średnica 29.3
There is currently no comments or ratings for this product.