• Kosz na śmieci Touch Bin BO 3x11l biały 313523

The Symbol : 313523

<p><strong>Cześć, jestem BO! Poznaj mnie bliżej.</strong><br /> Kosz na śmieci BO Touch Bin trzykomorowy, o pojemności 3 x 11 litrów, w kolorze białym.<br /> Seria koszy na śmieci BO to unikalne rozwiązanie gospodarowania odpadkami, ale również nowoczesny i elegancki mebel, który stanowić będzie element wyposażenia wnętrza. <br /> Kosz BO został zaprojektowany w <strong>Holandii</strong> i starannie wyprodukowany w fabryce Brabantia w Belgii. BO to wynik połączenia prawie 100 lat rzemiosła oraz najnowszych technologii. Sygnowany jest <strong>Brązowym Certyfikatem Cradle to Cradle®</strong> - aby go otrzymać, produkty muszą spełnić bardzo surowe kryteria związane z bezpieczeństwem dla środowiska i zdrowia człowieka.<br /> Kosz BO występuje w trzech wersjach - jedno, dwu i trzykomorowej dla wygody i lepszej segregacji śmieci. <br /> Zastosowany w pokrywie mechanizm otwierający Touch Bin działa na zasadzie <strong>lekkiego dotknięcia</strong> dłonią. <br /> Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu, kosz przylega do ściany lub innych mebli. Posiada 4 <strong>stabilne, antypoślizgowe</strong> nóżki i odpowiednio <strong>dopasowaną wysokość</strong>, by ograniczyć konieczność schylania się, aby wyrzucić śmieci. <br /> Kosz jest łatwy w umyciu, wystarczy wyjąć plastikowe wiaderko. <br /> Do dwukomorowego kosza BO idealnie pasują worki na śmieci Brabantia z oznaczeniem X, o pojemności 10-12 litrów.</p>

No goods
929.01
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Reviews
Shipping within 3 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone

Cześć, jestem BO! Poznaj mnie bliżej.
Kosz na śmieci BO Touch Bin trzykomorowy, o pojemności 3 x 11 litrów, w kolorze białym.
Seria koszy na śmieci BO to unikalne rozwiązanie gospodarowania odpadkami, ale również nowoczesny i elegancki mebel, który stanowić będzie element wyposażenia wnętrza.
Kosz BO został zaprojektowany w Holandii i starannie wyprodukowany w fabryce Brabantia w Belgii. BO to wynik połączenia prawie 100 lat rzemiosła oraz najnowszych technologii. Sygnowany jest Brązowym Certyfikatem Cradle to Cradle® - aby go otrzymać, produkty muszą spełnić bardzo surowe kryteria związane z bezpieczeństwem dla środowiska i zdrowia człowieka.
Kosz BO występuje w trzech wersjach - jedno, dwu i trzykomorowej dla wygody i lepszej segregacji śmieci.
Zastosowany w pokrywie mechanizm otwierający Touch Bin działa na zasadzie lekkiego dotknięcia dłonią.
Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu, kosz przylega do ściany lub innych mebli. Posiada 4 stabilne, antypoślizgowe nóżki i odpowiednio dopasowaną wysokość, by ograniczyć konieczność schylania się, aby wyrzucić śmieci.
Kosz jest łatwy w umyciu, wystarczy wyjąć plastikowe wiaderko.
Do dwukomorowego kosza BO idealnie pasują worki na śmieci Brabantia z oznaczeniem X, o pojemności 10-12 litrów.

Kolor Biały
Kolekcja BO
Długość 54
Szerokość 31.5
Wysokość 68
Pojemność 34000
Materiał Stal nierdzewna 18/10
Zmywarka Nie
Mikrofalówka Nie
Zamrażarka Nie
There is currently no comments or ratings for this product.