• Interaktywna edukacyjna mapa świata dla dzieci MundiMap

449.99
opak
The loyalty program is only available for logged in customers.
Reviews
Shipping within 3 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało
The Weight Of The 1.175 kg
ISBN 5907751199586

Zamówienie telefoniczne: 501055511

Leave your phone

MundiMap to interaktywna mapa świata, która doskonale sprawdzi się jako edukacyjne narzędzie dla najmłodszych!
Mapa ta umożliwi Twojemu dziecku zapoznanie się z otaczającym światem, usprawni naukę geografii i wiedzy o społeczeństwie różnych państw, a równocześnie zapewni wiele rozrywki!
Z mapy MundiMap mogą korzystać dzieci już od 5 roku życia, dzięki czemu od najmłodszych lat mogą uczyć się poprzez zabawę i czerpać radość z przyswajania wiedzy.
MundiMap Dlaczego warto wybrać MundiMap? MundiMap to świetny sposób, aby obudzić w Twoim dziecku chęć odkrywania świata i rozwinąć jego wyobraźnię oraz spostrzegawczość.
Mapa ta niewątpliwie wciągnie Twoją pociechę na wiele godzin przenosząc ją w różne zakątki świata. Interaktywny PEN dołączony do zestawu pokaże dziecku kolorowy i fascynujący świat, dzięki czemu MundiMap szybko stanie się świetną alternatywą dla komputera czy smartfona. Pokaże, że zdobywanie wiedzy może być równie ciekawe, co najlepsza zabawa w parku. MundiMap daje dziecku możliwość samodzielnego wyboru interesującego je państwa i poszerzenia wiedzę o nim. Nie narzuca tempa pracy, a wiedza przekazywana jest w sposób przystępny i atrakcyjny. MundiMap posiada ogromną ilość informacji, dzięki czemu Twoje dziecko nauczy się czegoś nowego przy każdym włączeniu mapy! Niewątpliwym atutem jest przyjemna dla oczu szata graficzna, która sprawia, że MundiMap jest użyteczna, funkcjonalna i czytelna, zarówno dla początkujących odkrywców i przyszłych miłośników podróżowania, ale i wszystkich, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę. MundiMap MundiMap - nauka poprzez zabawę MundiMap pozwoli Twojemu dziecku efektywnie spożytkować czas po szkole, ale także realnie wpłynąć na poszerzenie wiedzy z dziedziny geografii. Mapa przekazuje starannie wyselekcjonowane informacje o 195 krajach. Dostarcza informacji na temat państw, stolic, geografii fizycznej i politycznej, a także najważniejszych informacji o danym kraju i ciekawostek. Dodatkowo Twoja pociecha dowie się o faunie i florze charakterystycznej dla danego kraju. Ta wyjątkowa mapa posiada aż 3 gry w formie quizów, które będą źródłem wiedzy i rozrywki dla całej rodziny. Gry wbudowane są w interaktywne pudełko mapy, dlatego nigdy jej nie zawieruszysz! Wyjątkowa mapa dla każdego MundiMap to aktualna mapa polityczna, która pobudzi ciekawość dzieci i pozwoli całej rodzinie spędzić czas na nauce i zabawie. Jesteśmy przekonani, że MundiMap zaskoczy również dorosłych! Za pomocą PENa poznacie najodleglejsze zakątki świata bez wychodzenia z domu.
Nawet najbardziej oddalone Państwa świata staną się dzięki niej bardzo bliskie.
MundiMap została wykonana przez profesjonalnych kartografów z materiałów najwyższej jakości, dlatego zaskoczy Cię nie tylko możliwościami, ale także eleganckim wyglądem.
Atrakcyjna szata graficzna zachęci dzieci do regularnego korzystania z produktu, a mnogość informacji zapewni zabawę na wiele, wiele dni.
Po rozłożeniu mapa zajmuje 60 cm x 80 cm, dzięki czemu może z niej korzystać kilka osób.
MundiMap Mundimap - interaktywna lekcja geografii Wszechobecna technologia sprawia, że dzieciom coraz trudniej skupić się na nauce. Każdego dnia różnorodność i mnogość informacji, która dociera do dzieci z ekranów telefonów i komputerów sprawia, że wiedza przyswajana jest w sposób krótkotrwały i pobieżny.
Warto szukać innowacyjnych sposobów, aby zainteresować młodych odkrywców nauką.
MundiMap to idealne narzędzie do nauki, które pomaga najmłodszym stymulować proces uczenia się, jednocześnie rozwijając spostrzegawczość i kreatywność.
Mapa MundiMap z powodzeniem może być wykorzystywana na lekcjach geografii jako zamiennik dla tradycyjnych map i globusów.
Z pomocą MundiMap uczniowie mogą w zupełnie nowy sposób zetknąć się z innymi kulturami czy ważnymi informacjami o otaczającym je świecie. Mapa pozwala odkryć przemiany społeczno-gospodarcze na poszczególnych kontynentach oraz ułatwia zrozumienie różnych systemów politycznych. Jeśli chcesz zaopatrzyć się w najlepsze na rynku edukacyjne mapy interaktywne, zapraszamy do kontaktu.
Chętnie pomożemy Ci dobrać pomoce naukowe dostosowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Data wydania 2023-11-08
Status JEST
Autor Praca zbiorowa
Wydawca ArtGlob
Oprawa Twarda
Stron 1
Format 42x32,2
Rok wydania 2023
Wydanie 1
Seria .
There is currently no comments or ratings for this product.